Naše činnost

Úvodní strana » Naše činnost » Kurzy první pomoci pro dospělé » 4 hodinové kurzy

4 hodinové kurzy

Čtyři hodiny pro život / First Aid Course – 4 hours for life

Nejzákladnější kurz pro ty, kteří chtějí umět zachránit lidský život. Doba trvání: 4 hodiny. Obsahem kurzu je zajištění místa nehody, bezpečnost zachránce, pomoc při bezvědomí, pomoc při náhlé zástavě oběhu u dospělých a dětí a další život ohrožující stavy. Teorie omezena na nutné minimum, důraz kladen na praxi. Kurz školíme rovněž v anglickém jazyce.
Školení jsme prováděli například pro jazykovou školu AKCENT (česky i anglicky), pro firmu Toyota, Pivovar Smíchov, Toyota, Bohemia Energy, Porsche, Siemens, pro Gymnázium J. Seiferta, gymnázium Truhlářská, gymnázium Christiana Dopplera, Eltodo, Siemens, cz.nic, Deutsche Börse Services, hotel Sheraton, SAP, Porsche, Ministerstvo zemědělství ČR, Ministerstvo spravedlnosti ČR, Finské, Švédské a Nizozemské velvyslanectví nebo New York University. Od roku 2012 (kdy jsme začali číslovat průkazy) prošlo kurzem přes 5000 účastníků.

Cena kurzu: 450,– Kč

První pomoc u dětí

4 hodinový kurz první pomoci pro maminky, pedagogy a další zájemce zaměřený na poskytování první pomoci u dětí a prevenci úrazů. Účastníci se zde dozvědí, jak pomoci dítěti v bezvědomí, vyzkouší si resuscitaci na figuríně kojence a předškolního dítěte, zjistí, co udělat, když se dítě dusí a výuka se týká i běžných úrazů, jako jsou popáleniny. Školení jsme prováděli například pro mateřské centrum Barrandov a mateřské školy z celé Prahy.Od roku 2012 (kdy jsme začali číslovat průkazy) prošlo kurzem 2000 účastníků.

Cena kurzu: 480,– Kč

Co zažijete Co nezažijete
praktický nácvik resuscitace – každý nudné školení, kdy celou dobu sedíte
nácvik péče o bezvědomého, diagnostika dechu zmatek v hlavě když odcházíte
výuku přizpůsobenou normálním lidem machrování odbornými termíny (i když bychom to uměli)
dostatek prostoru na dotazy padesát lidí v učebně a neosobní přístup
Vypsané kurzy
 

Náš Facebook