Detail akce

Úvodní strana » Plán akcí » Akce Lúnor

Akce Lúnor

Charakteristika akce:

Drazí přátelé, dovolujeme si Vás tímto pozvat na první akci na přelomu ledna a února s názvem

AKCE LÚNOR

O CO JDE:

Napůl „krvavá“ a napůl odpočinková akce. Pokud máte dojem, že se to nedá spojit, přijeďte se přesvědčit :) Čekají nás totiž nejen modelové situace s reálným maskováním poranění, ale i hry a výlety.

KDY A KDE:

Termínem akce je pátek 31. 1. až neděle 2. 2. 2014. V pátek jsou pololetní prázdniny, proto vyjedeme už ráno. Ubytovaní budeme ve skautské základně v Kralupech nad Vltavou; objekt je zděný, vytápěný a s hygienickým zázemím. Spát budeme na matracích na zemi.

KDO:

Tato akce je neomezena věkem, je určena jak pro křižáky, tak i pro nekřižáky. Její průběh bude ovlivňovat hlavně počet přihlášených, ale pokud nás pojede dost, zraněné si zkusíte nejen ošetřovat, ale i hodnotit ošetřování vašich kamarádů.

ZA KOLIK:

Akce nás vyjde na 450 korunek (zahrnuje cestu tam i zpět, ubytování, potraviny a další náklady s akcí spojené). Údaje o platbě Vám přijdou po vyplnění internetového formuláře. Prosíme o zaplacení do 24. 1. Platit je možné i hotově na schůzkách oproti potvrzení.

PROGRAM:

Na programu budou modelové situace různého druhu a rozsahu, připravte se i na nějakou tu noční. Nebudou ale chybět ani zajímavé přednášky, hry a společenský večerní program.

SRAZ:

Pojedeme v pátek z Masarykova nádraží, sraz tam bude u pokladen v 9.15.

CO SEBOU:

Věci si prosím ve vlastním zájmu zabalte do BATOHU, nikoliv do cestovních kufrů či tašek, protože z vlaku půjdeme ještě kousek pěšky. Nezapomeňte si ba-terku a náhradní baterii do ní, šátek, hygienické potřeby, pevnější obuv, spa-cák, teplé venkovní oblečení, oblíbený hrníček, psací potřeby a blok, oblečení na maskování – zašpiní se. Taky nezapomeňte na věci jako je nabíječka a kartička pojišťovny. Karimatka nebude potřeba, spát budeme na matracích.
Co se potravin týče – standardní mazací sýr či paštika, oblíbené ovoce nebo zeleninu, něco na energii (tatranky, čokoláda…) a půlku chleba.

NÁVRAT:

Vrátíme se do Prahy v neděli v 17.09 tamtéž.

• V případě stornování účasti méně než 14 dní před akcí bude účtován stornopoplatek ve výši 200 Kč. • v případě jakýchkoliv dotazů volejte Ivanu Césarovou (605 552 271), nebo pište na ivcanka@gmail.com.

Pozvánka Bankovní spojení

Datum a čas konání: 31. 01. 2014 v 09:15 – 17:09

Cena: 450 Kč

Pořadatel: 7. MS

Místo konání

Adresa

Skautská základna Kralupy

 Kralupy nad Vltavou

Telefon: 605522271
E-mail: ivcanka@gmail.com

Náš Facebook