Detail akce

Úvodní strana » Plán akcí » Celostátní cvičení humanitárních jednotek

Celostátní cvičení humanitárních jednotek

Charakteristika akce:

Pro koho je akce určena: Cvičení je určeno pro čtyřčlenná družstva humanitární jednotek jednotlivých oblastních spolků ČČK. Akce je vhodná především pro stávající členy HJ. Znalost alespoň jednoho cizího jazyka je výhodou. Družstvo musí být vybaveno vlastním motorovým vozidlem (postačuje osobní automobil běžného typu).

Co s námi zažijete: Tématem cvičení bude operační řízení a spolupráce mezi humanitárními jednotkami a jednotkami IZS při řešení rozsáhlé mimořádné události v městském prostředí. Budou procvičovány především obsahy typových činností Operační řízení a Evakuace a nouzové ubytování a dále dovednosti v oblasti radiokomunikace, psychosociální pomoci a orientace v neznámém terénu. Cvičení bude obsahovat také školicí část, kde se před cvičnou akcí účastníci seznámí s nutným teoretickým základem. Plánujeme i dostatek prostoru pro navázání a udržení kontaktů mezi členy HJ.

Ubytování a stravování: Ubytování bude zajištěno formou nouzového ubytování a stravování. Stravování bude poskytnuto od večeře 7.11. do snídaně 9.11. včetně. Detailní organizační pokyny budou zaslány registrovaným účastníkům emailem.

Registrace: Pro registraci prosím využijte webový formulář na adrese . Termín pro přihlášení na akci je 10. 10. 2014, kapacita cvičení je cca 10 družstev. Přihlášky budou zpracovány v pořadí dle registrace v elektronickém systému. Vysílající OS ČČK prosím piště do pole adresa.

Kontaktní osoba: Odborný garant: Ing. Bc. Martin Srb, Ph.D., garant VR ČČK pro oblast krizové připravenosti, srb.martin@cervenykriz.eu Ing. Richard Smejkal, smejkal.richard@cervenykriz.eu Organizační garant: Jaroslava Marková, DiS., reditelka@cckpraha1.cz, tel: 776113953

Datum a čas konání: 07. 11. 2014 v 15:00 – 12:00

Cena: 500 Kč

Kapacita: 40

Pořadatel: Úřad ČČK

Adresa

Praha a Středočeský kraj

 Praha

Telefon: 776113953
E-mail: reditelka@cckpraha1.cz

Náš Facebook