Detail akce

Úvodní strana » Plán akcí » Spring Cross Prague Tour

Spring Cross Prague Tour

Charakteristika akce:

Spring Cross Prague Tour: KDY A KDE: Sejdeme v sobotu 31. března 2011 v 11.00 (buďte, prosím, přesní!) na rohu před KFC u Anděla. Zde si řekneme všechny potřebné informace a pustíme se do hry. Předpokládané ukončení je asi v 18 hodin, vrátíme se zpět k Andělu nebo se domluvíme individuálně.

KDO: Zvaný je každý, kdo obdrží tuto pozvánku, neváhejte však vzít vaše známé a kamarády – rádi je poznáme! Hra není nijak věkově omezena, ale u dětí prosíme o písemné vyjádření rodičů, zda mohou jít samy domů, nebo si je má někdo vyzvednout.

O CO PŮJDE: Budete rozděleni do skupin, každá skupina dostane záznamový arch pro zápis odpovědí na úkoly. Skupiny odstartují jednotlivě v pravidelném intervalu. Na každém stanovišti na Vás bude čekat schovaná obálka obsahující nastřihané papírky s úkoly a instrukcemi pro přesun na další stanoviště. Nejen čas, ale především správnost Vašich odpovědí rozhodne o vítězi!

JAK SE PŘIHLÁSIT: Napište prosím na můj mail, abych mohl hru přizpůsobit počtu. (5ms@cckpraha1.cz)

S SEBOU: Něco k pití, malou svačinku, platný jízdní doklad na MHD, fotoaparát nebo alespoň fotící mobil, teplé oblečení, dobrou náladu a chuť si zasoutěžit.

Na Vaši účast a setkání s Vámi se těší Šimon a jeho parta

Datum a čas konání: 31. 03. 2012 v 11:00 – 18:00

Pořadatel: 5. MS

Místo konání

Adresa

před KFC u Anděla
Plzeňská
 Praha 5

Telefon: 603353799
E-mail: 5ms@cckpraha1.cz

Náš Facebook