4 hodiny pro život

TermínPopisMístoŠkolitel
3. 9. (9 - 13) bezvědomí, KPR, zástava krvácení Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
15. 9. (17 - 21) bezvědomí, KPR, zástava krvácení Koubkova 1, Praha 2 Mája Chasáková
8. 10. (9 - 13) bezvědomí, KPR, zástava krvácení Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
14. 10. (17 - 21) bezvědomí, KPR, zástava krvácení Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
4. 11. (16 - 20)

bezvědomí, KPR, zástava krvácení (pro studenty ČVUT)

Bechyňova 3, Praha 6 Tereza Náhlovská

První pomoc u dětí

TermínPopisMístoŠkolitel
2. 9. (9 - 13)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy

Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
8. 9. (17 - 21)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy

Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
11. 10. (17 - 21)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy

Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
12. 10. (9 - 13)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy

Koubkova 1, Praha 2 Honza Steinberg
20. 10. (17 - 21)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy

Koubkova 1, Praha 2
21. 10. (17 - 21) 

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy - určeno pro chůvy

Koubkova 1, Praha 2 Ivana Lišková
23. 10 (9 - 13)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy - zaměřeno na předškolní děti

Cirkus, Danielova 14, Praha 9
24. 10. (9:30 - 13)

život zachraňující úkony u dětí, běžné dětské úrazy, běžné dětské neúrazové stavy - pro Mamigym

Hellichova 11b, Praha 1 Lucie Špitálská

Doškolení ZZA

TermínPopisMístoŠkolitel
12. 9. (9 - 16)

bezvědomí, KPR, opakování dětské stavy a bolistky

Hellichova 11b, Praha 1 Bára Břízová
23. 10. (9 - 16)

bezvědomí, KPR, opakování dětské stavy a bolistky

Hellichova 11b, Praha 1 Bára Břízová

Základy první pomoci

Hellichova 11b, Praha 1
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
4. 9. (9 - 15)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Johana Houserová Pavel Oplt
5. 9. (9 - 15)

úrazy, maskovaná praxe

Johana Houserová Pavel Oplt

Základy první pomoci

Hellichova 11b, Praha 1
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
18. 9. (9 - 15)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Lucie Špitálská Mája Podběhlá
19. 9. (9 - 15)

úrazy, maskovaná praxe

Lucie Špitálská Mája Podběhlá

Základy první pomoci

Hellichova 11b, Praha 1
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
2. 10. (9 - 15)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Lucie Špitálská Johana Houserová
3. 10. (9 - 15)

úrazy, maskovaná praxe

Lucie Špitálská Johana Houserová

Základy první pomoci

Hellichova 11b, Praha 1
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
16. 10. (9 - 15)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Lucie Špitálská David Bláha
17. 10. (9 - 15)

úrazy, maskovaná praxe

Lucie Špitálská David Bláha

Zdravotník zotavovacích akcí

Koubkova
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
4. 9. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Honza Steinberg Tereza Náhlovská
5. 9. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Honza Steinberg Tereza Náhlovská
11. 9. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Honza Steinberg Tereza Náhlovská
12. 9. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Honza Steinberg Tereza Náhlovská

Zdravotník zotavovacích akcí

Koubkova
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
18. 9. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Honza Steinberg Pavel Oplt
19. 9. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Honza Steinberg Pavel Oplt
25. 9. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Honza Steinberg Pavel Oplt
26. 9. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Honza Steinberg Pavel Oplt

Zdravotník zotavovacích akcí

Koubkova
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
2. 10. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Honza Steinberg Mája Podběhlá
3. 10. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Honza Steinberg Mája Podběhlá
9. 10. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Honza Steinberg Bára Břízová
10. 10. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Honza Steinberg Bára Břízová

Zdravotník zotavovacích akcí

Koubkova
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
16. 10. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Honza Steinberg Tereza Náhlovská
17. 10.. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Honza Steinberg Tereza Náhlovská
23. 10. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Honza Steinberg Madla Zocherová
24. 10. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Honza Steinberg Madla Zocherová

Zdravotník zotavovacích akcí

Bažina, K Hájům 12, Praha 13
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
28. 10. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Eva Bernatová Ivana Lišková
29. 10.. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Eva Bernatová Ivana Lišková
30. 10. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Eva Bernatová Mája Podběhlá
31. 10. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Eva Bernatová Mája Podběhlá

Zdravotník zotavovacích akcí

Koubkova
TermínPopisHlavní školitelDruhý školitel
30. 10. (9 - 18)

bezvědomí, KPR, neúrazové stavy

Honza Steinberg David Bláha
31. 10.. (9 - 18)

úrazy, dětské bolístky

Honza Steinberg David Bláha
6. 11. (9 - 18) modelové situace, maskovaná praxe Honza Steinberg Madla Zocherová
7. 11. (9 - 15)

práce zdravotníka, lékárnička, zkoušky

Honza Steinberg Madla Zocherová

Dobrovolný pečovatel o seniory

Bažina
TermínPopisŠkolitelŠkolitelŠkolitel
22. 10. (9:30 - 16:30)

Základy polohování pacienta, hygiena, strava, první pomoc

Honza Steinberg Bára Miléřová
23. 10. (9:30 - 16:30)

Základy polohování pacienta, hygiena, strava, první pomoc

Filip Placheta Bára Miléřová Soňa Hudecová
24. 10. (9:30 - 16:30) Základy polohování pacienta, hygiena, strava, první pomoc Filip Placheta Pavel Simir Chlum