Missing maps

Missing maps

Každý den řeší týmy humanitárních organizací operujících v odlehlých částech světa logistické problémy typu: „Kolik tam žije lidí?“, „Jak se tam dostaneme?“
Jak darovat krev

Jak darovat krev

Dárcem se může stát každý zdravý člověk ve věku 18 – 65 let dlouhodobě pobývající na území ČR s váhou vyšší než 50 kg, který má uzavřené veřejné
Krizová připravenost

Krizová připravenost

Přestože víme, že Praha je bezpečným místem pro život, jsme připraveni pomáhat občanům v případě krizových situací. Ať se jedná o povodně, požáry nebo jiné mimořádné situace, jsme připraveni poskytnout psychologickou, zdravotnickou i humanitární pomoc ve spolupráci s integrovaným záchranným systémem.
Úrazy v domácnostech

Úrazy v domácnostech

Domácí prostředí, tak důvěrně známé místo. Někdy ale může přinést jisté riziko. Přinášíme několik oblastí, které vnímáme jako rizikové z pohledu velice častých úrazů v domácnostech.
Krizová linka pro seniory

Krizová linka pro seniory

Hlavní město ve spolupráci s organizací Život 90 zřídilo speciální linku pro seniory 800 160 166, která je v provozu nonstop.

Koronavir Covid 19

Informace o novém koronaviru Covid 19 v současnosti proudí z mnoha stran, také my bychom rádi připomněli důležitá fakta.