Napsali jste nám

Na papír na místě

Očekával jsem, že se na kurzu dozvím spoustu zajímavých informací. To se splnilo, ale ještě jsem se výborně bavil. Děkuji.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++

Líbilo se mi, že jsem měl možnost vše si vyzkoušet. Mám pocit, že teď bych opravdu dokázal pomoci.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++

Kurzu jsem se bála, ale lektorka nám vše vysvětlila jednoduše a logicky. Už se cítím jistější.

 

Přišlo nám na facebook

Dneska jsem navštívila kurz „4 hodiny pro život“ v Praze. Bylo to skvělé a mohu všem doporučit :-) Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a díky školiteli, který vedl kurz velmi aktivně a prakticky, tak si myslím, že jsem si pár užitečných věcí zapamatovala a doufám, že bych je uměla i použít v krizové situaci. Děkuji moc a zvažuji přihlášení do dalšího kurzu, který pořádáte :-)

 

Přišlo nám mailem

Jsem studentem ČVUT v Praze a včera jsem v prostorách Centra informačních a poradenských služeb ČVUT absolvoval kurz první pomoci vedený jednou z vašich lektorek. Utkvělo mi v hlavě mnoho informací, doporučení a rad jak postupovat při poskytování první pomoci. A to především díky zapálení a energii samotné lektorky. Rád bych vyzdvihl právě tu energii, kterou do toho dala, protože právě ta byla potřebná pro vtažení nás (účastníků kurzu), získání naší plné pozornosti a tím i zajištění, že si z kurzu opravdu něco odneseme a budeme si to pamatovat. Nikdo z nás totiž neví, kdy se nám získané znalosti budou hodit. Kurz se nesl v dobré atmosféře a i tak závažné téma, jakým je poskytnutí první pomoci, dokázala lektorka kurzu podat se správnou dávkou zdravého vtipu a humoru.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++

Jeste jednou dekuji za dnesni prinosnou prednasku ohledne prvni pomoci. Byla jsem uz na hodne podobnych kurzech, ale jeste jsem se nesetkala s takovymto zazivnym podanim, moc se mi to libilo, zpusob a vtip, s jakym prezentujete! Jen tak dal! Jeste jednou diky, mate vyborny smysl pro humor, totez plati o video ukazkach.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++

Děkujeme za dnešní kurz první pomoci. Účastnice byly velmi spokojené. Vyřiďte díky Honzovi. Je vidět, že si poradí i s „náročnější“ klientelou.

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++

Ráda bych jménem mých kolegyň i jménem naším poděkovala za pondělní kurz první pomoci. Sbíráme nadšené reakce kolegyň z pojetí kurzu, nových informací a přístupu lektora.

All comments