Kurzy první pomoci pro dospělé

Každý den se můžete setkat se situaci, která si vyžaduje první pomoc. Od opaření v kuchyni přes zranění na výletě po zdravotní komplikace spjaté se stářím. V takovém okamžiku je nutné konat, najít odvahu. Ale je mnohem lepší mít taky základní, nebo dokonce obsáhlejší znalosti laické první pomoci.

V Oblastním spolku Českého Červeného kříže organizujeme kurzy první pomoci už bezmála deset let a za ten čas nimi prošly tisíce frekventantů.

Zkušený tým lektorů – převážně z řad sester, mediků a záchranářů – vás může naučit základním dovednostem v čtyřhodinových nebo dvanáctihodinových kurzech, nebo také pomoct získat certifikaci na Zdravotníka zotavovacích akcí. Naší specialitou jsou zážitkové kurzy první pomoci, které vás připraví i na ty nejnáročnější situace, ve kterých se můžete octnout.

Kromě plánovaných kurzů nabízíme i kurzy na míru a kurzy v anglickém jazyce.

Vypsané kurzy

Přihlášky podávejte v dostatečném předstihu, protože kapacita kurzů je omezena.

Znalosti první pomoci je vhodné získávat postupně. Poskytujeme balíčky na kombinaci kurzů s postupnou náročností a rozsahem. Praxe nám také potvrdila, že přibližně po roce se znalosti ztrácejí, a to ani nemluvíme, že postupy první pomoci se neustále rozvíjejí. Proto doporučujeme po nějaké době si kurz zopakovat – dobít svou baterii znalostí laické první pomoci.

Pravidelně nabízené kurzy

Základní kurzy první pomoci Úplný základ, který by měl znát každý 4 HODINY PRO ŽIVOT   PRVNÍ POMOC U DĚTÍ    ZÁKLADY PRVNÍ POMOCI  
Pokročilé kurzy první pomoci První pomoc v terénu a akčně JEDNODENNÍ ZÁŽITKOVÝ KURZ VÍKENDOVÝ ZÁŽITKOVÝ KURZ
Kurzy první pomoci pro zdravotníky Podrobný kurz (nejen) pro budoucí táborové zdravotníky ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ DOŠKOLENÍ ZDRAVOTNÍKů


Další kurzy

Termíny po dohodě, neváhejte nás kontaktovat na prvni.pomoc@cckpraha1.cz 

Kurzy první pomoci pro firmy a organizace
Zdravotnická příprava uchazečů o řidičský průkaz
První pomoc s automatickým externím defibrilátorem
První pomoc pro příslušníky tísňových složek
Praktický kurz první pomoci – autonehoda
Kurzy pro dospělé členy Českého červeného kříže
Kurzy první pomoci pro děti
a další kurzy šité na míruAll comments