Mezinárodní letní tábor 

Vědecká stanice byla náhle opuštěna. Proč? Vědci objevili něco, co je vyděsilo a rychle vyklidili základnu? Odvážíte se tam s námi vstoupit a zjistit, co se stalo?

  • Náš tábor není pro tvrďáky ani pro gaučové povaleče. Budete se hýbat, ale ne závodit. Budete se učit nové věci, ale ne se biflovat. Budete v přírodě, ale moderní technologie budete také potřebovat. 

  •  Nemusíš být doktorem, aby ses naučil zachránit lidský život. Nemusíš být divochem, aby ses naučil pohybovat v divoké přírodě. Nemusíš být dobrodruhem, abys mohl zažít dobrodružství. Nemusíš být vědcem, aby sis vyzkoušel různé pokusy. Nemusíš být zrovna "Raplem", abys vyřešil detektivní záhady, které se u nás dějí. Nemusíš být zrovna Jamesem Bondem, aby ses naučit několik triků, jak přežít "nepřežitelné".

  • Pokud máš rád rozumnou míru od všeho a nemáš rád extrémy, pak náš tábor je přesně tvojí volbou!

  • Ubytování po 4-6, vlastní sociální zařízení, wifi, domácí strava 6x denně

  • Na závěr můžeš získat certifikát ČČK v první pomoci. Možná si najdeš i kamarády ze zahraničí - na náš tábor zveme teenagery z celého světa!

Cena za pobyt je 5500 Kč za osobu, při včasném přihlášení do 30.4. 2019 je cena 4500 Kč.  Platbu za tábor je potřeba uhradit do 30. května 2019. 

All comments